Jump to content

dsi 14.01.2012.


mminiem

Preporučene objave

Pitanja iz Ustava - što je Ustav, biračko pravo, obilježja RH, a sistem je taj, ispitivačica postavi pitanje i odmah odgovor, nema mudrolije i filozofiranja.

 

ZUP ZUS i uredsko: pečat, prijamni štambilj, dijelovi rješenja, načela nabrojiti i jedno objasniti, kada se pokreće upravni spor, kako i kada.

 

JLRS i službeničko - pretpostavke i uvjeti za prijem u državnu službu, a ostala sam pitanja zaboravila (užasna me frka bila uhvatila i eto sad više ne znam što su me tamo pitali)

 

EU - institucije, sve o parlamentu, ulazak RH u EU, nastanak EU, referendum.

 

Poslala sam pred kraj studenoga zahtjev, a odgovor sam dobila u roku od 8 dana, da će ispit biti 14.1.

 

Mora se učiti, ja sam počela čitati od dana kad sam poslala zahtjev, a onda moraš dobro zagrijati stolicu.

 

A učila sam iz onih pitanja koji su bili objavljeni na web stranici Min uprave, samo sam izmijenila dijelove gdje se zakon mijenjao (ali to sam ručno radila, tako da nemam gotovu skriptu).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja isto učim na način kao i ti...

i sad sam stala na službeničkom i eu

daj mi molim te reci iz čega si učila eu?

i koja su se pitanja mjenjala u službeničkom sa min.uprave?

I što su te pitali iz sustava?

 

 

 

 

 

Pitanja iz Ustava - što je Ustav, biračko pravo, obilježja RH, a sistem je taj, ispitivačica postavi pitanje i odmah odgovor, nema mudrolije i filozofiranja.

 

ZUP ZUS i uredsko: pečat, prijamni štambilj, dijelovi rješenja, načela nabrojiti i jedno objasniti, kada se pokreće upravni spor, kako i kada.

 

JLRS i službeničko - pretpostavke i uvjeti za prijem u državnu službu, a ostala sam pitanja zaboravila (užasna me frka bila uhvatila i eto sad više ne znam što su me tamo pitali)

 

EU - institucije, sve o parlamentu, ulazak RH u EU, nastanak EU, referendum.

 

Poslala sam pred kraj studenoga zahtjev, a odgovor sam dobila u roku od 8 dana, da će ispit biti 14.1.

 

Mora se učiti, ja sam počela čitati od dana kad sam poslala zahtjev, a onda moraš dobro zagrijati stolicu.

 

A učila sam iz onih pitanja koji su bili objavljeni na web stranici Min uprave, samo sam izmijenila dijelove gdje se zakon mijenjao (ali to sam ručno radila, tako da nemam gotovu skriptu).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija