Jump to content

Dugovanje tvrtke d.o.o.


Gocabr

Preporučene objave

Lijep pozdrav,

Evo nadam se da će mi nitko znati odgovoriti.

 

Ovako ja sam bio vlasnik tvrtke koja je dobro radila. Zbog poslovanja sm dao Van i neke zadužnice i na temelju zadužnica smo uzimali robu koju smo koristili za poslovanje. Kako je došla ova gospodarska kriza nismo uspjeli naplatiti i firma je došla do blokade. U tome svemu ja sam uspio da firmu prepišem na drugu osobu , koja mi je bila dužna. Dok sam ja bio direktor tvrtke nisam dobio nikakvu prijavu, ali sam sada dobio poziv za policiju. Interesira me dali je novi vlasnik preuzeo i dugovanje sa tvrtkom ili sam ja i dalje odgovoran?

 

HVALA UNAPRIJED

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovako ja sam bio vlasnik tvrtke koja je dobro radila. Zbog poslovanja sm dao Van i neke zadužnice i na temelju zadužnica smo uzimali robu koju smo koristili za poslovanje. Kako je došla ova gospodarska kriza nismo uspjeli naplatiti i firma je došla do blokade. U tome svemu ja sam uspio da firmu prepišem na drugu osobu , koja mi je bila dužna. Dok sam ja bio direktor tvrtke nisam dobio nikakvu prijavu, ali sam sada dobio poziv za policiju. Interesira me dali je novi vlasnik preuzeo i dugovanje sa tvrtkom ili sam ja i dalje odgovoran?

 

Vi se odgovorni za poslovanje tvrtke dok ste bili odgovorna osoba (direktor) jer ste Vi preuzimali robu i ovjeravali zadužnice kod JB te iste izdavali svojim dobavljačima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija