Jump to content

Koje je moje pravo na nekretnine


melita5

Preporučene objave

Živim od rođenja s ocem i majkom, prije 15 godina sam se oženio, došla su djeca (dva sina). Situacija mojih roditelja je iz godine u godinu nepodnošljiva i nikada nisam ništa poduze o. Sada sam na granici ludila i molim za pomoć.

Moj otac i moja majka nikako nisu prihvatili moju ženu za snahu,mislio sam da moja žena ne želi se prilagoditi cijeloj situaciji i govorila mi je cijelo vrijeme da je ne vole, da nas žele rastaviti .... nisam vjerovao. 15 godina je puno i uvidio sam da moja žena ima pravo. Sklopio sam s roditeljima ugovor o uzdržavaju niti to nije pomoglo i dalje je ludilo.

Mojoj ženi istjerali su sve oca, majku, sestru i sve njoj bliže tako da nitko ne smije dolaziti jer moji roditelji nikoga od njene obitelji ne žele vidjeti. Moja žena je i to pregrmjela i dalje je sa mnom u istoj kući s mojim roditeljima. Moji roditelji i dalje vrše pritisak sada mislim da i ona njima smeta i da nju žele mi istjerati. Otac hoda kod odvjetnika i poziva se na ugovor koji smo sklopili. Ja se uredno brinem o njima vozim ih kod doktora.... i sve ostalo.

Moja djeca površno komuniciraju s djedom jer su odrasli i ne vole ga jer vrši pritisak nad radi njihove majke što naravno njima smeta a moj otac ima svoj naum i kod njega ostaje tako da se sa njim ne može razgovarati. U ugovoru je naveden poseban članak da se djeca potiču na razgovor s djedom i bakom. Ali on želi da djeca ulaze u njihovu sobu što ja ne odobravam iz inih razloga, ali na razgovor u bilom kojem segmentu dozvoljavamo. Djeci čak krade i stvari i optužuje moju ženu za to. Sada želi raskid ugovora jer laže svojoj odvjetnici da djeca ne komuniciraju s njim i ona mu to vjeruje. Dobio sam pismo da slučaj ide na sud radi raskida.

Što da radim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

melita5 je napisao:

Živim od rođenja s ocem i majkom, prije 15 godina sam se oženio, došla su djeca (dva sina). Situacija mojih roditelja je iz godine u godinu nepodnošljiva i nikada nisam ništa poduze o. Sada sam na granici ludila i molim za pomoć.

Moj otac i moja majka nikako nisu prihvatili moju ženu za snahu,mislio sam da moja žena ne želi se prilagoditi cijeloj situaciji i govorila mi je cijelo vrijeme da je ne vole, da nas žele rastaviti .... nisam vjerovao. 15 godina je puno i uvidio sam da moja žena ima pravo. Sklopio sam s roditeljima ugovor o uzdržavaju niti to nije pomoglo i dalje je ludilo.

Mojoj ženi istjerali su sve oca, majku, sestru i sve njoj bliže tako da nitko ne smije dolaziti jer moji roditelji nikoga od njene obitelji ne žele vidjeti. Moja žena je i to pregrmjela i dalje je sa mnom u istoj kući s mojim roditeljima. Moji roditelji i dalje vrše pritisak sada mislim da i ona njima smeta i da nju žele mi istjerati. Otac hoda kod odvjetnika i poziva se na ugovor koji smo sklopili. Ja se uredno brinem o njima vozim ih kod doktora.... i sve ostalo.

Moja djeca površno komuniciraju s djedom jer su odrasli i ne vole ga jer vrši pritisak nad radi njihove majke što naravno njima smeta a moj otac ima svoj naum i kod njega ostaje tako da se sa njim ne može razgovarati. U ugovoru je naveden poseban članak da se djeca potiču na razgovor s djedom i bakom. Ali on želi da djeca ulaze u njihovu sobu što ja ne odobravam iz inih razloga, ali na razgovor u bilom kojem segmentu dozvoljavamo. Djeci čak krade i stvari i optužuje moju ženu za to. Sada želi raskid ugovora jer laže svojoj odvjetnici da djeca ne komuniciraju s njim i ona mu to vjeruje. Dobio sam pismo da slučaj ide na sud radi raskida ugovora. ako raskine ugovor i mi odselimo jer se ne želim više za njih skrbiti. Da li imam pravo na koji dio u kući.

Što da radim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija