Jump to content

Pomoć smještaju mi otkaz


Max3000

Preporučene objave

Stvari ovako stoje radim u trgovini široke potrošnje na mjestu voditelja trgovačkog centra,u ovoj firmi radim više od sedam godina i imam ugovor za stalno. Od sredine prošle godine imam informacije da me se nadređeni žele riješiti te su mi između redova dali do znanja da nađem drugi posao te da će mi kao "pomoći" što naravno nisam učinio .Od vremena kada je isto mi saopćeno pa do danas dobio sam treći zapisnik o povrijedi poslovanja na koji sam se morao očitovati ,konkretno ispod sebe imam 50 ljudi kojima traže greške te onda na iste te njihove greške pišu zapisnike djelatnicima onda i meni jer sam ja za sve odgovoran po njihovome u biti cilj je se mene riješiti.Da li i nakon tri zapisnika na koja sam se očitovao da nisam kriv mi mogu dati otkaz? da li je to izvaredan otkaz ili poslovno uvjetovan? ako je izvaredan otkaz da li imam pravo na otkazni rok? otpremninu? Imam neku informaciju da će me možda prebaciti u poslovnicu koja će 1-2 mjeseca vjerovatno biti zatvorena ,ako potpišem premještaj da li ako se poslovnica zatvori imam pravo na otkazni rok i otpremninu ? Da li me smiju prebaciti u dr. poslovnicu bez mog potpisa ako imam ugovor u kojem sam financijski odgovoran ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

agadir je napisao:

stvari stoje ovako:

1) izvanredni otkaz,nemate pravo na ništa

2)izmjenjeni ugovor, ako ne prihvatite,opet ništa

3) nova prodavaonica ako se zatvori,eventualno pravo na burzi, ako ste teh.višak

 

to vam je kapitalizam.

 

Znači niti u jednoj opciji nemam pravo na otpremninu niti pravo na burzu? osim tehnološki višak?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija