Jump to content

životno + štednja


saleos

Preporučene objave

Pozdrav

placam zivotno osiguranje+stednja od 2005god, sve uredno svaki mjesec, i sada vise nisam u mogucnosti placati pa sam se odlucio na prodaju police osiguravajucoj kuci tocnije Allianz osiguranju. dogadja se sljedece: uplata od 2005 do danas iznosi 18000kn. a oni meni za moju policu daju 6500kn!!!

dali je moguce da allianz osiguranje uzme sebi 2/3 moga novca tj. moje stednje a meni da samo 1/3??

tko je tu lud??

gdje je tu stednja???

molim sve koji su upoznati s takvim slucajevima da mi odgovore.

mislio sam angazirati odvijetnika ali ipak je to Allianz svijetski poznata osiguravajuca kuca pa me malo strah!!!

zanima me samo po kojem zakonu oni imaju pravo meni uzeti tolike novceee

 

UNAPRIJED HVALA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve je po zakonu,sam što se kod potpisivanja police nije obratila pažnja na stavak u kojem piše kako kod raskida.Sa svakom policom dolazi i otkupna vrijednost te police iz koje se vidi duže se uplačuje veća je dobit.Ima i drugih opcija ako ne možete plačati,jedna je i da smanjite uplate na min.svotu tek toliko da policu održite "živom" pa nakon nekoliko godina tko zna mpžda se i financijska situacija promijeni a i otkupna vrijednost vam se poveća.Svakako se posavjetujte sa jednim dobrim zastupnikom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija