Jump to content

zapošljavanje u hzmo


hrvatin

Preporučene objave

-NATJEČAJ JE BIO U SVIBNJU 2011.-REFERENT I KONTROLOR U HZMO

ŠIBENIK- na određeno 12 mjesci

 

zbog velikih pritisaka i pokušanih kombinacija političkih isl.

rješavalo se sve do rujna-na moje upite su odgovorili da nisu vezani nikakvim rokovima,-Državni inspektorat je isto ustvrdio.

Da bih u rujnu dobila obavijest, ne rješenje -da je izabrana K.Ć.-BEZ PODATAKA I ISKUSTVA, BEZ PRAVNOG LIJEKA, A ZA DRUGO RADNO MJESTO PO NATJEČAJU RASPISANOM U n.n. -NITKO NIJE IZABRAN!!!!-OSOBNO ZNAM DA JE BILO PREKO 200 MOLBI I znam za sebe da sam imala tražene uvjete sigurno je bilo još kandidata koji su udovoljavali uvjetima-dakle nikako nije moguće da nitko nije izabran ,ako ima kandidata koji udovoljavaju natječaju!!!I to nije sve!!!! Dio natječaja za neizabranog kandidata nije poništen, što je po Zakonu trebalo učiniti no HZMO se ne tiču Zakoni , onosno ravnateljicu .jer ona je i zaposlila K.Ć.

SUPRUGU PREDSJEDNIKA hvidre - VODICE -KOJA NEMA TRAŽENU ŠKOLU I ISKUSTVO-I DARŽAVNI INSPEKTORAT MI POŠALJE OBAVIJEST DA

IMA NEPRAVILNOSTI, DA KANDIDAT NE ZADOVOLJAVA UVJETE I PROTIV HZMO ĆE SE PODIGNUTI PREKRŠAJNI PRIJEDLOG-oni će eventualno platiti kaznu -od naših novaca-a dotična osoba ostaje na svom "izborenom" mjestu!!!!!! Što učiniti da se to rješi?

1.KAKO MAKNUTI OSOBU S MJESTA ZA KOJE NEMA NITI ŠKOLU NITI ISKUSTVO

2.KAKO ZA DRUGO RADNO MJESTO KOJE JE RASPISANO DOZNATI -DA LI JE NETKO UŠAO NA "MALA " VRATA -ŠTO NIJE ISKLJUČENO! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Ne postoji rok u kojem bi se trebale riješiti zamolbe za zaposlenje, jer se tu ne radi o upravnom postupku. Dakle, može se to lijepo razvući...

Slična je situacija i s HZMO u Virovitici gdje je natječaj za pravnika pripravnika objavljen još 7. prosinca 2011. Smiješno, ali do dan danas još ništa nije riješeno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija