Jump to content

obavljanje djelatnosti unutar svoje forme


okniram

Preporučene objave

Poštovani prijetelji

 

molim Vas da mi pojasnite i pomognete kako i što mogu raditi u okvire svoje tvrtke sa svojim zvanjem , a to je viši medicinski tehničar - samostalno , dakle bez zapošljavanja drugih ljudi?

 

naime , planiram krenuti u samostalne poslovne vode i imam registriranu tvrtku za trgovinu , usluge i posredovanje . Htio bih se baviti osim trgovine i pružanjem usluga na polju : kozmetike , aromaterapije , masaže ( medicinske ) i naravno svojom strukom ( zašto znam da trebam sve suglasnosti HZZO-a , komore i nadležnog ministarstva ) , no , kako to traje vremenski - zanima me da li i što mogu trenutno raditi u okviru svog zvanja !?

 

Da li ( ako nešto postoji ) se to mora dodatno unijeti u Riješenje o registraciji ?

 

Puno hvala svima koji mogu pomoći!

 

marinko : :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Morate biti registrirani za djelatnost

* frizerski saloni i saloni za uljepšavanje

* djelatnost za njegu i održavanje tijela

 

ove dvije djelatnosti vam u sebi sadrže kompletnu njegu tijela frizersko-kozmetički saloni, saloni sa pedikuru, manikuru, masažu, saune, solarij.. .

 

Ako ih imate upisane, možete se baviti tim djelatnostima (naravno ako imate ostale uvjete- mjesto, opremu i slično)

Ako nemate trebali biste napraviti doregistraciju za te djelatnosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija