Jump to content

odricanje od alimentacije .


ravana

Preporučene objave

mario-sb je napisao:

Gringo je napisao:

"... alimentacija ne pripada roditelju već djetetu."

 

I sami znate da je veći dio alimentacija u interesu roditelja a ne djece, pa me čudi da ste Vi ovo napisali!!

 

 

Svaki komentar je suvišan......dijete su dužna uzdržavati oba roditelja......očito neznate kako je kad sami uzdržavate dijete i spajate jedva kraj s krajem,dijete raste i njegove su potrebe sve veće, od odjeće, obuće, želje za upisom na neku aktivnost, dok drugi roditelj radi ali nije prijavljen, i ima primanja ali "na crno", pa sad to dokažite ako možete....ima takvih više.....ali očito mi prema vašem komentaru koji tražimo alimentaciju trošimo istu na loubutin cipele i putovanja, a ne za potrebe djece :vrti:

Nije ni čudno da roditelji koji trebaju a ne plaćaju alimentaciju imaju upravo takvo mišljenje...strašno :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo predlažem svim roditeljima koji smatraju da imaju nešto za reći u pogledu kršenja legitimnih prava njihove djece da se jave udruzi, a udruga će osigurati da se sa njihovom pričom upozna Hrvatska javnost kao što je to jučer učinio u sklopu emisije Hrvatska uživo u 17 i 20 otac Mate Matković koji se bori za legitimna prava svog djeteta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jaca05:

Nije ni čudno da roditelji koji trebaju a ne plaćaju alimentaciju imaju upravo takvo mišljenje...strašno :palacdolje:

 

Što se tiče teme, redoviti sam platiša alimentacije ali za "majke" je to jedini "problem" u odgoju djeteta dok se očevi susreću sa puno gorim stvarima.

Gringo je dao dobar prijedlog, između ostaloga pogledajte dio emisije Hrvatska uživo:

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews[cat]=370&cHash=a7431c4d83

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mario-sb je napisao:

Jaca05:

Nije ni čudno da roditelji koji trebaju a ne plaćaju alimentaciju imaju upravo takvo mišljenje...strašno :palacdolje:

 

Što se tiče teme, redoviti sam platiša alimentacije ali za "majke" je to jedini "problem" u odgoju djeteta dok se očevi susreću sa puno gorim stvarima.

Gringo je dao dobar prijedlog, između ostaloga pogledajte dio emisije Hrvatska uživo:

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews[cat]=370&cHash=a7431c4d83

 

Mario-sb, nisam vas osobno prozvala svojim stajalištem, a koliko znam ima i očeva koje nam, i koji imaju problema da ne mogu naplatiti alimentaciju od majki,time da se jedini brinu o djetetu, majke dijete niti ne viđaju što je još strašnije, a tvrdnja da je majkama alimentacija jedini problem u odgoju djeteta - uh, o tome bi se dalo diskutirati.......svatko od nas ima svoj slučaj..... :kavica:

 

Što se tiče linka koji predlažete da pogledam, o situaciji oca sam čitala i što reći osim - strašno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija