Jump to content

članak 229 stavak 3


kruno88

Preporučene objave

imam pitanje, osuđen sam da sam kriv što nisam na policiji prijavio tko je upravljao mojim vozilom na određeni dan kad sam dobio kaznu za nepropisno parkiranje, naime toga dana sam parkirao svoje vozilo pred svojom kućom , policija je došla i pisala mi kaznu,ja sam izašao iz kuće i rekao im da tu stanujem i da je to moje vozilo, uzeli su mi osobnu iskaznicu, zapisali podatke i uručili kaznu, pred njima sam preparkirao svoje vozilo u dvorište. nakon mjesec dana sam dobio poštu da policiji dostavim tko je tog dana upravljao mojim vozilom , što nisam učinio jer su me na licu mjesta legitimirali, e sad dobio sam poziv za sud na kojem me sutkinja osudila i moram platiti 2000 kn, moju žalbu nije uvažila da me je policija legitimirala na mjestu događaja jer po njenim riječima ako su tražili da dostavim podatke ja sam to morao učiniti,meni to nema smisla. bilo kakvi komentari su poželjni

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policajci su utvrdili tko je preparkirao, a ne tko je parkirao, jer vjerojatno nisu ni bili tu.

 

Od vas nisu ni uzimali nikakvu pisanu izjavu, te nisu imali elemenata za postupanje.

 

Žalbom na presudu ne gubite ništa, VPS je ne smije povećati.

 

Komentiranjem nepravomoćne presude se čini kazneno djelo protiv pravosuđa, ako želite otvoren odgovor u 4 oka za to će trebati k odvjetniku na savjet.

 

Nadam se da razumijete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija