Jump to content

smanjenje braniteljske invalidnine


malaplava37

Preporučene objave

pozz

danas kao i uvjek idem podici invalidninu , i slijedi sok ka dmi djelatnik u hpb kaze da je uplat sjela na 950 kuna ,ja sva u cudu ,mislim si ono nisma dobro cula pitam opet on kaze opet isot,, ja kazem pa prosla uplat aje bila 1912 ,, on meni d agospodo neznam nista uplaceno vam ej toliko,, neznam,, dali jos tko danas dobio manju invalidninu,,

hvalaaa.. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako imaš privremeno rješenje o statusu HRVI, više nećeš niti dobivati invalidninu dok ne dobiješ drugostupanjsko rješenje.

 

Ako nije tako, onda sačekaj još nekoliko dana te ukoliko ne dobiješ razliku, raspitaj se u ministarstvu branitelja.

 

Jedino mi nije jasno da li ti je na račun sjelo 950 ili 980 kuna jer napisala si različito.

 

:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Osobna invalidnina nemožebiti predmetom ovrhe !

Pogotovo ako se uplačuje na zaštićeni račun .

Ako je uplačena na blokirani račun , moraju vam prebaciti kompletan iznos invalidnine na zaštićeni račun kad vam ga otvore u banci .

Prije par mjeseci suprugu je sjela invalidnina na blokirani račun , u roku od 4 dana tj čim je otvoren zaštićeni račun u banci , prebacili su mu kompletan iznos invalidnine na zaštićeni račun i isplatili . I sad isto sjeda na zaštićeni račun u cijelom iznosu .

 

Dok smo čekali da otvore zaštićeni račun , invalidnina je stavljena po "zabranu" tako da se ne bi desilo da je u međuvremenu pokupe sa blokiranog računa , tj čuvali su je .

Ne smiju Vam uzeti invalidnu jer su to socijalna davanja !!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija