Jump to content

molim vas pomoć


orhideica

Preporučene objave

bok, ja sam nova i stoga se ispričavam ukoliko negdje već postoji ovakva temu, molim admine da ne zamjere budući da nemam ni vremena tražit jer je ovo moje pitanje hitne naravi. Dakle da ne pojašnjavam ispočetka sve, moj bivši muž je odslužio jednu kaznu od 10 mjeseci radi neplaćanja alimentacije, i sada je trenutno opet u zatvoru radi povrede časti ugleda i šta ja znam jo šta nije ni bitno. uglavnom na izdržavanju kazne od 10 mjeseci je opet. Sada mene zanima pisala bi za njega objedinjenje tih dviju kazni budući da je ovu jednu odslužio. Znam da se to piše sucu izvršitelju koji ga je i osudio ali neznam točno formu zahtjeva kako treba izgledati pa ako netko ima da mi pokaže. I da kažite mi da li je svrha spajanja kazni to da se umanji kazna par mjeseci ili? Molim vas da mi pomognete dosta mi je hitno, ne radi mene nego radi naše djece, pa bi htjela pomoći mu. Hvala vam unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija