Jump to content

Molim Vas pomoc,sto prije....ludim !


beleveue

Preporučene objave

Molim Vas pomoć.Na mom zemljistu,gradjevinskom prije 20 tak godina elektroprivreda postavila je dalekovod u sto ja nisam bila upucen (tada zemljiste nije bilo gradjevinsko,ni na meni jer je dio ostavstine ali nitko nije ni trazio odobrenje od roditelja mi).Danas zelim prodati tu parcelu,i zatrazila sam od elektoprivrede da maknu taj dalekod sto su oni izracunali da ce me kostati 10 000 eura ?!? Prvo sto su uzrpirali moje zemljiste,koristili se njima 30 godina da im ja placam da se maknu sa moje zemlje ?! Molim Vas da mi netko odgovori sto bi trebala napraviti,zar zaiusta platiti il imam neka prava da zatrazim da ga oni maknu sa mog posjeda !?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana!

 

Obavijestite elektroprivredu da koriste Vaše vlasništvo i posjed bez pravnog osnova , te da ih molite da taj dalekovod premjeste u roku od 15 dana kako ne bi bili prisiljeni ustati tužbom za povrat posjeda .

Vi ne trebate plaćati nikakav novac za premještaj jer Vi niste dali njima nikakvu suglasnost za postavljanje istog.

Napomenite da Vam duguju naknadu za bespravno korištenje

zemljišta (pet godina unatrag-jer je 5 godina zastarni rok potraživanja duga kojeg bi trebala izračunati stručna osoba .)

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija