Jump to content

Ovrha


Nikemik

Preporučene objave

Molim pomoć!!!

Supruga mi je 02.04. poštom zaprimila rješenje o ovrsi na njezino ime i prezime za spor koji se vodi protiv osobe istog imena i prezimena kao i supruga još iz 2002 godine. Odmah sam kontaktirao odvjetnika iz ovrhe te mu rekao da se supruga do 2006 prezivala djevojački a na kao u presudi te da adresa koja je u ovrsi ne odgovara adresi supruge a naveden je OIB od supruge. 03.04 sam išao kod sutkinje gdje sam predao žalbu uz sve dokaze ( vjenčani list, prijavu boravišta i dr) te je ona napisala rješenje o obustavi postupka jer je i odvjetnik zatražio isto nakon moje reakcije. Danas je Fina već blokirala račun moje supruge . Mene zanima kako je fina mogla prevesti ovrhu a u njoj piše da je žalbeni rok 8 dana od primitka a prošla su 2 te kome mogu prijaviti odvjetnika ili ga tužiti jer je bio krajne bezobrazan i niti jednom riječju se nije ispričao za uzrokovanu situaciju.

Pozdrav Dario.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nemaš razloga kontaktiraio odvjetnika koji je dao prijedlog za ovrhu .

samo gubiš vrijeme a ništa se neće rješiti .

 

na rješenje treba uložiti žalbu i u cijelosti osporavati dug

zbog promašene pasivne legitimacije .

bilo bi korisno angažirati odvjetnika .stranka koja izgubi spor nadoknađuje troškove protivnoj stranci.

 

usluge odvjetnika mogu biti znatno jeftinije od obveze koja može nastati zbog nepoznavanja zakona.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija