Jump to content

Pokćerka


Zrmanja

Preporučene objave

Poštovani

 

1985g. moja mama se udala i s njom sam i ja došla u novu zajednicu ,imala sam pet godina.Nedavno mi je umro oćuh i sada se treba krenuti u proces ostavštine.Oćuh mi nije nikada bio naveden u papirima kao skrbnik ili kako se to već zove,uklavnom ja nigdi nemam napisano da mi je oćuh.Nasljedstvo je jako veliko i volila bih imat dio.Kupljeno je 1986god.Dali ja imam pravo na nasljedstvo.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

oprostite al nekužin ništa(inaće sam seljak o zemlji i životinjama znan sve al ovo...uf)Ok ona to zatraži al ako možete reć di to ona zatraži i kako se ja tu vidim ,nešto san ćitala zakon a sad još manje znan.Dali ona kad to zatraži mora tu negdi mene navest i šta je s imovinom koja nije upisana u papirin Inače san najstarija od petoro braće i ćetri sestre oni su svi oćuhova dica a zemlje ima da svi po dvi kuće imaju,govorin da nemislite da san pohlepna a u mojoj kući vridi pravilo da muškin sve a sestre su još mlade tako da bi volila bit ukljućena da i njima dan primjer jer braća ih nagovaraju da se odreknu u korist njihovu ka da se ne boju da će uvik bi mista,ma je a nijedna se nije

udala osim mene a kad dođu neviste ajme

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija