Jump to content

Remećenje javnog reda i mira ?!?


alfa11

Preporučene objave

Pozdrav,

 

Danas sam zaprimio optužni prijedlog po članku 13. stavak 1 zakona o javnom redu i miru (remećenje javnog reda i mira) i ostao blago rećeno zapanjen kolićinom neistina koje se navode.Zanima me, dali je moguće žaliti se na optužni prijedlog,ako da i žalba ne prođe dali moram uzeti odvjetnika,te eventualna kazna u slučaju presude(nisam naivan znam da su pravo i pravda 2 razlićite stvari).Do sada nisam kažnjavan,nemam ćak ni parkirnu kaznu. :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kaznu piše policija, obično policija ne bude na mjestu događaja i činjenice utvrđuje na temelju izjava svjedoka.

 

Ukoliko je iz te gomile laži istinit bar jedan element narušavanja javnog reda i mira, ja vam predlažem da sve što prije platite i zaboravite stvar.

 

Nakon 3 godine od datuma plaćanja slobodno će te opet moći pričati da nikad niste bili kažnjavani.

 

Ukoliko je baš sve laž, ukoliko baš ništa od toga niste napravili, angažirajte odvjetnika i žestoko se branite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

alfa11 je napisao:

Koja je šansa da dobijem minimalnu kaznu (mislim da je nekih 200kn) s obzirom da nisam kažnjavan.Nije bilo elemenata nasilja bar ne sa moje strane više javna prepirka.

 

Dobra ako priložite dokaze o lošem imovinskom stanju, prosjek plaće i potvrde iz porezne o imovini i da nemate prihoda iz imovine.

 

Na optužni prijedlog nema žalbe, prigovori i žalbe su na presude suda i prekršajne naloge policije i suda.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija