Jump to content

molim pomoc,savjet..


sjeb....

Preporučene objave

pozdrav ljudi..

danas su mi bili u pretresu kuce u potrazi za marihuanom na temelju toga sto im je netko rekao..iako ja nikad nisam imao problema s tim nisam nikad prodavao,probao jesam.

ono sto mene zanima je dali je moguce dobit ime osobe koja je rekla po meni lazi davajuci moje ime ili bar njegovu izjavu koju je dao prilikom ispitivanja...uglavnom u nalogu se spominje clanak 173 stavka 1.

 

sto je nabolje napravit u vezi toga?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

najbolje ti je dignut noge u zrak i ne radit ništa. ne možeš saznat nikakvim legitimnim kanalima tko te prijavio, a ako su policajci ishodovali od suda nalog zbog sumnje na zloporabu opojnih droga (173.čl) i taj isti nalog nisu "opravdali" odnosno nisu ništa našli onda ga gotovo sigurno sud neće opet izdati za istu stvar i istu osobu. :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poštovani, novčanu kaznu mi je sud zamijenio sa zatvorskom.imam zdravstvenih probleme sa disanjem i trebam aparat kao terapiju.zatvorska bolnica ne posjeduje takav aparat, pa mi je sudac naložio da ponesem svoj zna služenja kazne od 30 dana.molim vas za savjet, ima li sud pravo naložiti tako nešto tj. mora li zatvor osigurati uvjete za izdržavanje kazne ako je zatvorska bolnica rekla da bez aparata ne mogu u zatvor.

unaprijed zahvaljujem, lijepi pozdrav.mario

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

sjeb.... je napisao:

pozdrav ljudi..

danas su mi bili u pretresu kuce u potrazi za marihuanom na temelju toga sto im je netko rekao..iako ja nikad nisam imao problema s tim nisam nikad prodavao,probao jesam.

ono sto mene zanima je dali je moguce dobit ime osobe koja je rekla po meni lazi davajuci moje ime ili bar njegovu izjavu koju je dao prilikom ispitivanja...uglavnom u nalogu se spominje clanak 173 stavka 1.

 

sto je nabolje napravit u vezi toga?

 

ne možeš.. neka tješi da će netko već dobiti po njonji zbog gubljenja vremena

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija