Jump to content

jednokratna novčana pomoć


radeD

Preporučene objave

dali netko zna kada če biti isplata jednokratne novćane pomoći od ministarstva branitelja,naime predao sam zahtjev 01.03.2012.g,Predao sam svu dokumentaciju koju su tražili ! ministarstvu sam slao tri maila ali nitko ništa ne odgovara.Dali netko uopće tamo nešto radi ili je to onako pro forme... :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na isplatu se čeka od 2 do 3 mjeseca .

Prvo dođe novac na račun , a onda nakon par tjedana i rješenje . Naravno ako Vam odobre jednokratnu pomoć .

 

A za zakladu se čeka jako dugo ..od 8 do 9 mjeseci .

Evo radi usporedbe ,

 

Ministarstvo predali u 20.08.2011 dobili isplatu 30.11.2011 , rješenje došlo 15.12.2011 , iznos na 4500 kuna ( bolest djeteta razlog )

 

Zaklada , predali 20.07.2011 , dobili 2.4.2012 , rješenje još nije stiglo , iznos 1000 kuna , razlog isti kao i gore .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav, molim Vas ako mi netko može objasniti na koji se način predaje zamolba za financijsku pomoć od Ministarstva branitelja (znači, NE financijska pomoć Zaklade branitelja) obzirom da na stranicama Ministarstva branitelja nisam uspio pronaći traženo, kao ni propisane uvjete, te obrasce zahtjeva koje bi valjalo popuniti te popis dokumentacije koju bi trebalo priložiti uz zahtjev. :misli:

Hvala na odgovoru :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tajika je napisao:

Pozdrav, molim Vas ako mi netko može objasniti na koji se način predaje zamolba za financijsku pomoć od Ministarstva branitelja (znači, NE financijska pomoć Zaklade branitelja) obzirom da na stranicama Ministarstva branitelja nisam uspio pronaći traženo, kao ni propisane uvjete, te obrasce zahtjeva koje bi valjalo popuniti te popis dokumentacije koju bi trebalo priložiti uz zahtjev. :misli:

Hvala na odgovoru :kavica:

 

 

prijatelju neznam odakle pišeš tj gdje živiš? ja ti mogu dat broj tel u osijeku u uredu za branitelje...oni će ti naj bolje objasnit. ustvari socijalna radnica u uredu koja radi na tim zamolbama evo ja tebi broj pa se probaj raspitat valjda će ti pomoć 031 208 225 to je gospođa sanja ona je pravnica a evo ti i broj od zorice soc.radnice : 098 176 8660

 

uglavnom trebaš kao i inače hrpu papira...napisat zamolbu i poslat ...čeka se par mjesec-dva jer ta komisija zasjeda jednom mjesečno...

mene su dobro uputili dali adresu...sve 5 i nakon 2 mjeseca stiglo 3 000 kn na račun a kad pokreneš zamolbu javi se dat ću ti i ministarstvu broj gdje se moš informirat kad će bit rješeno

sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tajika je napisao:

Pozdrav, molim Vas ako mi netko može objasniti na koji se način predaje zamolba za financijsku pomoć od Ministarstva branitelja (znači, NE financijska pomoć Zaklade branitelja) obzirom da na stranicama Ministarstva branitelja nisam uspio pronaći traženo, kao ni propisane uvjete, te obrasce zahtjeva koje bi valjalo popuniti te popis dokumentacije koju bi trebalo priložiti uz zahtjev. :misli:

Hvala na odgovoru :kavica:

 

Ja sam poslao ministarstvu mail u kojem sam naveo svoju situaciju,dobio sam odgovor da imam pravo na pomoć i naveli šta da od dokumenata pošaljem. Znaći da sam, taj, mail vrijedi kao zamolba.Nazvao sam ministarstvo da provjerim i stvarno su mi potvrdili da je mail dovoljan. Tako je bilo u mom slućaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija