Jump to content

ne priznavanje 100%bolovanja


brazzo

Preporučene objave

Naime.. Stradao sam na poslu i sve obavio od prijeve,doktora itd. ,ali sad nastupa problem.

Koljeno mi je otišlo i trebam operaciju.

1. to koljno je 2x operirano

2. imao sam sistematski pregled u kojem je rečeno da sam potpuno zdrav i nemam nikakvih ograničenja za obavljenje svoga posla

3. HZZO NE priznaje ozljedu na radu ...kažu da je koljeno bilo zdravo ,nebi se ništa desilo ???!!!

(APSURD)... što sada napraviti ? Medicina rada kaže da sam zdrav,komisija HZZO-a da nisam bio zdrav (tko tu koga osim mene ,ne znam)

Ako nisam bio zdrav zašto nisam dobio invalidnost i ograničavanje radne sposobnosti pa se ova NOVA ozljeda ne bi niti desila?

Što da radim?

POMOZITE !

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vjerojatno si dobio nekakvo prvostupanjsko rješenje, pa slijedi uputu o pravnom lijeku......naime po izjavljenoj žalbi provest će se stručno medicinsko vještačenje u drugom stupnju ili će se zatražiti mišljenje nadležne ustanove o tome da li se radi o ozljedi na radu ili se radi o bolesti koja je apriori već tu postojala kad se nešto eto dogodilo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To ti je već špekuliranje koje nema veze s utvrđivanjem činjeničnog stanja vezano uz priznavanjem ili nepriznavanjem predmetnog prava, ali ako baš hoćeš ekstenzivno tumačenja, ko veli da na tom pregledu nisi bio sposoban za rad, bio si, samo si imao stečenu predispoziciju za to da ti se nešto dogodi sutra ili za 10 godina.

 

Čini mi se da se budeš morao pomiriti s time, a u svakom slučaju ništa ne košta da se predmet digne na drugostupanjsko rješavanje, pa i više od toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija