Jump to content

Nasljedstvo i kredit supruga


REA123

Preporučene objave

Možda je o ovome već bilo riječi. Naime, prije dva tjedna iznenada mi je umro suprug. Prije mjesec dana podigao je kredit u banci i otvorio novi tekući račun na koji mu je isplaćen dio kredita budući je neke kredite stare zatvorio novim. Na isti tekući sjela mu je i plaća. Budući da je otišao u bolnicu i nije uspio podignuti karticu tekućeg računa istu nisam mogla podignuti niti ja. Sada trebam podići smrtni list. Moj suprug nije vlasnik stana, njegova majka je najmoprimac jer stan nije moguće otkuputi. Suprug je vlasnik auta starog šest godina. Ja i suprug nismo živjeli na istoj adresi. Ja sam vlasnik dijela nasljeđene imovine od mog pokojnog oca. Zanima me dali ja i moja nezaposlena kćer moramo preuzeti kredit mog supruga i u kojem iznosu. U ugovoru s bankom stoji da korisnik kredita jamči svojom imovinom mogućnost otplate kredita. Po tom kreditu nisam ni sudužnik niti jamac. Na svom osobnom dohotku imam opterećenje kredita u visini pola osobnog dohotka. Možete li mi odgovoriti dali moram otplatiti taj kredit i navoditi ga u ostavinskoj raspravi. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija