Jump to content

pravo na zaostatke dječjeg doplatka


makatema

Preporučene objave

  • 1 godina kasnije...

pozdrav..zanima me da li imam pravo na zaostatke na dječiji doplatak...drzavljanin sam R.H od 1999 g. sa stalnim prebivalistem i boravistem u karlovcu,prilikom prebacivanja boravka u Rijeku,ne mojom greškom u policijskoj postaji PU Vojnić,odjavili su mi i prebivaliste s kućne adrese a da ja nisam bio obavjesten,nakon 6 mj boravka u Rijeci došlo mi je riješenje da se javim u policijsku postaju radi utvrdjivanja adrese prebivalista.to znaci da 6 mjeseci nisam imao nigdje prebivaliste u medjuvremenu sam po prvi put predao za djeciji doplatak i doslo mi je da nemam pravo na djeciji jer nemam 3 godine prebivalista u R.H a imao sam samo boravak...e sad sam napunio pune 3 godine..predao sam opet za djeciji doplatak...sad cekam rijesenje i zanima me da li imam pravo dobit zaostatke za ove 3 godine sto su prošle...hvala!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav..zanima me da li imam pravo na zaostatke na dječiji doplatak...drzavljanin sam R.H od 1999 g. sa stalnim prebivalistem i boravistem u karlovcu,prilikom prebacivanja boravka u Rijeku,ne mojom greškom u policijskoj postaji PU Vojnić,odjavili su mi i prebivaliste s kućne adrese a da ja nisam bio obavjesten,nakon 6 mj boravka u Rijeci došlo mi je riješenje da se javim u policijsku postaju radi utvrdjivanja adrese prebivalista.to znaci da 6 mjeseci nisam imao nigdje prebivaliste u medjuvremenu sam po prvi put predao za djeciji doplatak i doslo mi je da nemam pravo na djeciji jer nemam 3 godine prebivalista u R.H a imao sam samo boravak...e sad sam napunio pune 3 godine..predao sam opet za djeciji doplatak...sad cekam rijesenje i zanima me da li imam pravo dobit zaostatke za ove 3 godine sto su prošle...hvala!!

 

mislim da nemas pravo na zaostatke buduci da u datom trenutku nisi ispunjavao uvjet od 3 god prebivalista. Tvoja "greska " je ako to mogu tako reci sto nisi poduzeo(pretpostavljam da nisi) nikakve radnje da se greska u mupu isparavi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija