Jump to content

ne baš dobar susjed


jooka

Preporučene objave

pozdrav. ja bih molio za pomoć jer moj susjed je počeo nekakvu dogradnju sto mi se baš i ne sviđa a znam da nema nikakvih papira u vezi nadogradnje, pa me zanima ako ga prijavim dali će on to moći legalizirati jer nismo si nešta dobri a zao bi mi bilo da mora rušit. molim vas odgovor sto prije

hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav,

ovako ja ču malo skrenuti s teme, ali i ja imam problem sa susjedom.

Naime radi se o međi, koju smo jedva uztvrdili, dolazila su tri različita mjernika i sva tri su napravili okolčenje sve na istim mjestima +-10 cm. Susjedu to nikako ne paše pa se stalno žali, ali je pristao da međa ide tako kako je okolčeno. Dogovorili smo se da čemo napraviti izjavu u kojoj čemo točno definirati gdje ide međa koju će potpisati vlasnici obe parcele i svjedoci plus mjernik koji je zadnji radio okolčenje. Sada me zanima dali u slučaju sudskog spora ta izjava vrijedi kao dokument o suglasnosti, dali su dovoljni samo potpisi navedenih osoba ili je izjavu potrebno ovjeriti kod javnog bilježnika. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a ona priča što kruži da tko je gradio do 21 6 2011 moći će legalizirat a poslje toga datuma? da ga nebi prijavio a ono ruši. jel ima kakav zakon možda koji govori sta poslje 21 6 2011? hvala unaprijed

 

Ako gradi poslije tog datuma a nije u skladu s prostorno-planskom dokumentacijom, slijedi rušenje. Barem na papiru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija