Jump to content

ovrha na ime alimentacije, odvjetnički kodeks


zmodri11

Preporučene objave

plačam uredno alimentaciju, tisuču kn mi skidali sa plače a 200kn. sam uplačivao na račun tužiteljice. U prvom mjesecu 2012 g. uplatim razliku i kopiju uplatnice banka pošalje njenom odvjetniku. Nakon 20 dana mi stiže ovrha na plaču, zovu me iz firme da im donesem uplatnicu što sam i učinio, u firmi mi ipak kažu da znaju da uredno plačam ali moraju poštovat sud. Uredno predam prigovor na ovrhu , dostavim kopiju uplatnice kao i druge uplatnice iz kojih se vidi da sam u pretplati 1500 kn. Pošaljem i dvije požurnice .prošećem do ovršnog i tamo mi kažu. Pa taj predmet je nov, imamo tu predmeta starih i pet godina? Što reči na ovo? Radi 200 kn koje sam platio, dođe mi ovrha na tih 200 kn ,sudski troškovi, troškovi njenog odvjetnika , kamate itd. Na tekući mi sjela plaća 26,00kn , sljedeća 52,00kn a neće ni ova biti bolja. Imam troje djece u kući i suprugu koja ne radi ali nikog nije briga za to i nemaš se komu obratit. Moja odvjetnica pokazivala uplatnicu njenom odvjetniku, nije je želio ni pogledat. Nije tužiteljici u interesu uopće bilo tih navodnih 200 kn a ni odvjetniku iza toga se krije drugi spor (podjela bračne stečevine) za koju također vode spor 1500 000 kn (ne znam odakle uopće ta cifra, gledaju valjda previše sapunica) Upisali su mi spor na stan koji imam još sa pok. suprugom i kojeg se žele domoći na taj način da mi svaku kn, uzmu odnosno da nemam nikakve kn za život pa da me na taj način prisile da im prepustim stan. Pokušavali mi prišit obiteljsko nasilje, prijetnje itd. Jednostavno nemože čovjek da vjeruje što mu se sve događa . Dijete nisam vidio ni čuo od nove godine, djetetu kupim mobitel i stavim bon . Dijete mi kaže : tata , mama mi neda da se čujemo . S druge strane želi se prijateljicama i pljuje po meni da ne vodim brigu o djetetu. Sve je u stanju napravit da me ocrni i popljuje. Kako se od svega toga oprat? Tužit odvjetnika odvjetničkoj komori? Pa svi znamo da od toga nema ništa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija