Jump to content

Je li ovo kazneno djelo? Pls brzi odg.


luka5

Preporučene objave

Znaci, jucer me na igralistu 16-godisnjak upucao paintball puskom i onako mi je rana. Naravno da nije strasno ali peče. E sad me zanima da li ja mogu njega prijaviti barem policiji i hoce li biti prijavljen on? Btw i meni je 16. Hvala na brzom odgovoru.

uređeno: od luka5
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako si sudjelovao u paintballu ne, a nije niti ako nisi sudjelovao. eventualno prekršaj. možeš zvati policiju ako imaš svjedoka koji će potvrditi da je vidio da te on upucao. ako nemaš svjedoka, pušiona, on kaže -ja nemam pojma ko je ovaj lik i odakle mu ta ozljeda. ako imaš svjedoka a ide ti se na sud čekat u hodniku sudsko ročište satima, i imaš viška novaca za troškove, samo daj. moja preporuka, lika koji te napucao

Editirao moderator

uređeno: od petpetica
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa ako je bila namjera prijavi policiji nemaš što izgubiti, kako veli kissthecook možda badava ali ipak prijavi!P.S. Odgovor KissTheCook-u: ovaj forum je napravljen da se ljude posavjetuje a ne da se ih potiče na nasilje, kriminal itd....

uređeno: od Django
greška
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija