Jump to content

Kazna u Poljskoj


Tom.

Preporučene objave

Neznam da li je u pravom podforumu pitanje pa ako treba neka ga administratori premjeste.

 

Naime dobio sam kaznu u Poljskoj zbog alkohola (bio sam pijan na javnoj površini) i oštećivanja tuđe imovine, valjda sam zakačio neki parkirani auto.

Kako to nisam nikada u životu napravio a ne sjećam se ni da sam u Poljskoj nisam na prvu priznao.

Ali kasnije je policija tvrdila da ima 2 svjedoka i da ako ne priznam ostajem u pritvoru do okončanja suđenja. Naravno da sam onda sve priznao i nakon 48h sam pušten uz kaznu koju je odredio sud.

 

Policija mi je oduzela i zaplijenila novac koji sam imao kod sebe kao akontaciju za kaznu (1 petina kazne). Pa me sada zanima u slučaju da ne platim kaznu kakva je mogućnost da me na granici sa Slovenijom policija uzme na stranu zbog kazne koju nisam platio Poljskoj?

U Poljsku više ne planiram ići i zato ni ne mislim platiti kaznu, pogotovo što čak mislim da nisam ni kriv za ikakvu štetu. Ali kod izbora ostanka do kraja suđenja u pritvoru ili priznavanja i puštanja na slobodu odabrao sam slobodu.

 

Ali strah me da nemam problema u ostalim EU državama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija