Jump to content

štednjak izazvao požar


ri_topa

Preporučene objave

prije dvije godine kupio sam kombinirani štednjak, taj štednjak ima garanciju 5 godina, prije 2 tjedna isti taj izazvao je požar u kuhinji gdje mi je napravio priličnu materijalnu štetu te je gorila cijev od plinske boce gdje je strah od eksplozije bio velik jer su mi u tom trenutku u kuhinji bili žena i 1 dijete, a drugo dijete je spavalo u sobi. došao mi je električar pogledati šta je ostalo sa štednjakom i da li se može išta spasiti (jer sam u međuvremenu morao naručiti novu kuhinju i trenutno se snalazim svakako sa kuhanjem, jer se sve novo čeka u nekom vremenskom roku) i električar je vidio da je sve spojeno ok (isključio je pogrešku kod spajanja) i kaže da je štednjak gorio iznutra i da on ništa neće dirati jer snop žica iznutra treba biti povezan sa plastičnim vezicama, a snop je povezan žičicom (nekom metalnom tankom) koja je kako električar pretpostavlja, prilikom grijanja tih izoliranih žica rezala izolator i došla do bakrenih žica te napravila kratki spoj. ako je to istina kako je proizvođač to mogao ne predvidjeti i prodati mi stvar koja može izazvati takvu štetu pa sva sreća samo materijalnu. ima li netko kakav savijet od kuda da krenem i šta da tražim jer ovakav štednjak više ne želim. još bi napomenuo da nakon što su vatrogasci otišli cijeli stan mi je u prahu i još ga se riješavamo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija