Jump to content

Molim hitnu pomoć


NANAPEROSALE

Preporučene objave

ovako-suprug je za vrijeme trajanja bolovanja sproveden u zatvor zbog izdržavanja kazni napravljenih u prometu.ja, supruga odnijela sam doznake i objasnila šefici situaciju i zamolila je za ostatak godišnjeg i neplaćeni dopust jel je suprug dobio kaznu od 4 mj.uz objedinjenje kazne ta kazna je i smanjena..ali desetak dana posle on dobiva otkaz sa danom isteka bolovanja-a radnik je na neodređeno...komunalna firma u vlasništvu grada i u otkazu se navodi da je otkaz zbog teške povrede rada tj ne javljanja na posao..odmah sam reagirala i odvjetnik je poslao prigovor ali po isteku 15 dana koliko su oni imali da se očituju suprug je u zatvor dobio radnu knjižicu i ostale papire.odvjetnik me nazvao i rekao da tu nema svrha tužbe jel da su male šanse da e vrati na posao..rok za tužbu je 18.7 pa vas molim savjet kolike su tu šanse?hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mogao je platiti kazni i obustavlja se kazna zatvora .

šeficu i nadležne u muževoj firmi trebalo je pismenim putem obavjestiti o razlozima izostanka s posla .

možda postoji šansa da nešto učini javni pravobranitelj .

pismeno se obrati pučkom pravobranitelj.

mjenjaj odvjetnika.

tek kad je suprug dobio radnu knjižicu i rješenje o otkazu teče žalbeni rok.

 

tek nakon 6 mjeseci provedenih u zatvoru bilo je moguče otkazati ugovor o radu ali zakon o radu se mjenjao.

uređeno: od bovu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija