Jump to content

pomoc za prigovor


vala72

Preporučene objave

Pozdrav! trebam pomoc vezano za prigovor na obavezni prekrsajni nalog.

bila sam vlasnik vozila kojeg je koristio zet i dobijem OPN u iznosu od 700kn za parkiranje na mjestu za invalide. da li se moze napraviti prigovor da se ta kazna proslijedi mom zetu i da li mi moze netko dati primjer takve zalbe? hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za nepropisno parkiranje vozila odgovoran je vozač, a ne vlasnik vozila.

Ovlašteni tužitelj Vam je, po meni, trebao najprije na kućnu adresu poslatii obavijest da date podatke o identitetu osobe, koja je u naznačeno vrijeme i na naznačenom mjestu parkirala vaše vozilo. Neznam zašto to nisu napravili.

Dakle, ako niste Vi parkirali vozilo u vrijeme i na mjestu kako to piše u obveznom prekršajnom nalogu, to navedite u prigovoru. Tražite suočenje sa policajcem, koji je ispisao obvezni prekršajni nalog. Čak ne morate spominjati tko je upravljao vozilom u naznačeno vrijeme, jer Sud neće proširivati optužnicu (Sud sudi, a ne tuži).

Nakon uloženog prigovora dobit ćete poziv Suda, pa ćete sucu moći sve i detaljno objasniti.

Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija