Jump to content

uznemiravanje privatnosti


anonimno

Preporučene objave

Evo mog problema.

Imala sam stanara koji se odselio a nije izmirio svoje obaveze i platio režije.

Nismo napravili ugovor o najmu jer nije ni plaćao najam, samo je trebao održavati kuću i prostor oko kuće i plaćati režije.

Odselio se i kljuć mi donio na posao kad ja nsiam radila i ostavio ga.

jednom smo razgovarali i rekao je da će izmiriti dug 15.05 2006.ja sam ga ostavila na miru do 17.05 i pokušala ga dobiti na novoj adresi.Nije se odazvao na telefon niti sam ga uspjela vidjeti.Otišla sam mu na posao i tamo s njim razgovaral da bi on nakon toga prijavio me policiji da sam ga uznemiravala na poslu i kod kuće.

On je priznao policiji dug i da će ga izmiri do kraja 6. mj što ja ne vjerujem jer je takva obećanja davao i ranije,(meni).

Znaći li to da se ja njemu više nesmijem ni obratiti jer bi me opet mogao prijaviti?

Osim toga okrao me je a ja to nsiam odma prijavila.

Policija mi je rekla da jedino ja njega mogu prijaviti poćetkom mjeseca i da će oni s njim razgovarati i podsjetiti ga da izmiri dug.

Ja mislim da od toga neće biti ništa.

Ali mi je neshvatljivo da na kraju ja ispadam kriminalac jer sam došla kod njega i tražila da plati troškove koje je napravio.

Šta ja ustvari mogu ućiniti osim podnijeti tužbu ?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija