Jump to content

molim pomoć - imam li pravo na prigovor?


nerocarbone

Preporučene objave

Poštovani! molim savjet u vezi sljedeće situacije: noćas u 1:35 zaustavljena sam zbog nedozvoljenog skretanja na okretište savski most, odnosno zbog nepoštivanja prometnog znaka koji brani prolaz svima osim zetu i taksiju. to mi je prva vožnja nakon 6 godina valjda, danas sam mi je stigao auto, jutros tek! priznajem, nisam vidjela znak, ali često tamo viđam ekipu da stoji, ide po sendviče i svašta nešto, a kako nisam sto godina vozila, tamo nikad, nisam se uopće sjetila pogledati. uglavnom, baš su bezvezni neki bili, rekla sam da mi je prvi dan s autom, da nisam dugo vozila, da sam uzbuđena..., ali su mi odmah uvalili uplatnicu na 500 kn, u roku 8 dana. :(

imam li pravo žaliti se? nezaposlena sam i nemam primanja (momentalno nisam na burzi, ne mogu dobiti potvrdu o nezaposlenosti), auto dijelim s majkom umirovljenicom, kojoj je to službeni auto. ima li smisla navoditi da sam bila uzbuđena i sretna, nenaviknuta na automobil i promet, kao i činjenicu da mi je dan bio strava, s obzirom da je uz sve ovo još i godišnjica smrti moga oca, što je također vrlo stresno?

zahvaljujem na pažnji i odgovoru, pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ima li smisla navoditi da sam bila uzbuđena i sretna, nenaviknuta na automobil i promet, kao i činjenicu da mi je dan bio strava, s obzirom da je uz sve ovo još i godišnjica smrti moga oca, što je također vrlo stresno?

zahvaljujem na pažnji i odgovoru, pozdrav!

 

Mislim da vam i nema nekog smisla pisati u prigovoru da ste bili uzbuđeni i sretni, a u isto vrijeme da ste bili pod stresom i da vam je dan bio strava:).

Te kaznice od 500kn vam je najbolje na pasivan način riješavati, znači bez prigovora, nervoze i sl...jednosatavno ništa ne radite dok vam ne dođe od porezne opomena za dug od 500kn, a do tada će proči nekih 18 mjeseci u najboljem slučaju.

A tih 18 mjeseci vam je 27kn mjesečno, toliko ste valjda u stanju uštediti.

 

I nemojte više sjedati uzbuđeni i stresni za volan, čak i ako ste u isto vrijeme sretni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Nezaposlena a nije na burzi, majka umirovljenica a ima službeno vozilo???

 

Kada suci to pročitaju u prigovoru počešu se iza uha, potvrde kaznu policije i uračinaju 200 kuna troškova prekršajnog postupka.

 

Odgovor pod #2 potpisujem u potpunosti, ne voziti na pamet već gledati ispred sebe i uštediti nešto.

 

Ako sve platite do kraja ove godine nema nikakve štete.

 

Čuvajte sve uplatnice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija