Jump to content

Motor i tablice na odlagalistu, prometna i knjizica vozila zagubljene


Filip Ćakić

Preporučene objave

Prije tri godine sam kupio moped (Baotian) koji se iducu godinu raspao i tako zavrsio na odlagalistu smeca zajedno s registracijskim plocicama, a da stvar bude gora, zagubljene su i prometna i knjizica vozila.

 

Tako su mi za proslu i ovu godinu stigle kazne od 500 + 200kn zato sto tablice nisam odjavio.

 

Kako bi sprijecio kaznu iduce godine te ispravio ovu ljudsku glupost, sto mi je ciniti?

 

_Hvala_

 

:jok:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dužni ste otići u policijsku postaju koja vozilo vodi u evidenciji odjaviti vozilo, donijeti prometnu dozvolu radi poništenja i vratiti registarske pločice policijskoj upravi.

Obzirom da ste registarske pločice izgubili dužni ste prijaviti gubitak registarskih pločica nadležnoj policijskoj upravi ili policijskoj postaji na čijem su području pločice nestale.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko mi je poznato godinu dana nakon isteka registracije MUP automatski radi odjavu vozila. Iz tog razloga bi trebali primiti samo jednu kaznu, jer ne možete dobiti kaznu za vozilo koje su oni odjavili.

 

Tako bi trebalo biti, ali u svakom slučaju nije loše prošetati do MUP-a i prijaviti gubitak svih dokumenata.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija