Jump to content

razbojništvo


marko1111

Preporučene objave

Za kazneno djelo "Razbojništvo" se ide u zatvor. Nema uvjetne kazne, pogotovo ako si počinitelj.

 

Nisi napisao gotovo ništa (situacija - prijetnja-obilježja tog nesretnog događaja) ali ako si počinitelj spomenutog KD-a vjerojatno ćeš morati malo "odležati".

 

A, ako si i prije činio nekakva kaznena djela, najvjerojatnije ćeš ići u zatvor jer to ti je otežavajuća okolnost, a i na sudu će ocijeniti i procjeniti zašto si se sam prijavio.

 

Nagađam, ali je za pretpostaviti da drugog izbora nisi imao jer su znali da si počinitelj (i ti si bio toga vjerojatno svjestan i nisi imao drugog izbora) i bilo je samo pitanje vremena kada će te policija pronaći nakon eventualno raspisane tjeralice ili si i sam znao da će te pronaći.

 

Možda će ti biti olakotna okolnost "MOŽDA" to što si se sam prijavio, ali mislim da ćeš morati malo vremena nažalost provesti u zatvoru..

 

Ali i zatvor je za ljude. Nemoj se previše brinuti, ionako ćeš izaći iz zatvora i tamo nešto naučiti.

 

Svi mi nekada pogriješimo, netko se izvuče, a netko ne.

 

Odvjetnik za to djelo- obavezno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za kazneno djelo "Razbojništvo" se ide u zatvor. Nema uvjetne kazne, pogotovo ako si počinitelj.

 

Nisi napisao gotovo ništa (situacija - prijetnja-obilježja tog nesretnog događaja) ali ako si počinitelj spomenutog KD-a vjerojatno ćeš morati malo "odležati".

 

A, ako si i prije činio nekakva kaznena djela, najvjerojatnije ćeš ići u zatvor jer to ti je otežavajuća okolnost, a i na sudu će ocijeniti i procjeniti zašto si se sam prijavio.

 

Nagađam, ali je za pretpostaviti da drugog izbora nisi imao jer su znali da si počinitelj (i ti si bio toga vjerojatno svjestan i nisi imao drugog izbora) i bilo je samo pitanje vremena kada će te policija pronaći nakon eventualno raspisane tjeralice ili si i sam znao da će te pronaći.

 

Možda će ti biti olakotna okolnost "MOŽDA" to što si se sam prijavio, ali mislim da ćeš morati malo vremena nažalost provesti u zatvoru..

 

Ali i zatvor je za ljude. Nemoj se previše brinuti, ionako ćeš izaći iz zatvora i tamo nešto naučiti.

 

nisam nikad prije kažnjavan, nemam ni prekršaja. policija nije znala tko je počinitelj, prošlo je preko 9 mjeseci od kaznenog djela. razlog je savjest, nista drugo. čudili su se u postaji, mislili su da me netko natjerao da dodjem. za postupanje u policiji imam samo riječi hvale.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svi griješimo, netko više, netko manje.

Sačekaj, kada bude ročište na sudu bit će ti sve jasnije.

Odvjetnika,branitelja moraš imati - obavezno.

 

Porota i sudac će vidjeti o čemu se radi pa ćeš odprilike ocijeniti kako ćeš proći (kroz razgovor sa svojim odvjetnikom).

 

Radi se o teškom kaznenom djelu, međutim kroz sudski proces će se vidjeti zašto si to učinio, možda te je nevolja i bezparica natjerala u očajno razmišljanje i nepromišljeni postupak.....čekaj sud pa ćemo vidjeti.

 

Sretno ti bilo i na sudu budi pristojan i nemoj prekidati prilikom izlaganja tužitelja i svog odvjetnika.

 

I nemoj da porota i sudac steknu dojam da si arogantan i nepristojan.

I govori samo istinu.

 

A i napisao sam ti, svi griješimo, netko iz očaja i bezparice, netko iz budalaštine i neiskustva, mladosti..................

 

Nemoj misliti da te osuđujem - vidjet ćemo kako si prošao.

 

Budi korektan i napiši u ovoj temi kako si prošao.

 

Postoje i gore-lošije situacije koje se mogu čovjeku dogoditi.

 

Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svi griješimo, netko više, netko manje.

Sačekaj, kada bude ročište na sudu bit će ti sve jasnije.

Odvjetnika,branitelja moraš imati - obavezno.

 

Porota i sudac će vidjeti o čemu se radi pa ćeš odprilike ocijeniti kako ćeš proći (kroz razgovor sa svojim odvjetnikom).

 

Radi se o teškom kaznenom djelu, međutim kroz sudski proces će se vidjeti zašto si to učinio, možda te je nevolja i bezparica natjerala u očajno razmišljanje i nepromišljeni postupak.....čekaj sud pa ćemo vidjeti.

 

Sretno ti bilo i na sudu budi pristojan i nemoj prekidati prilikom izlaganja tužitelja i svog odvjetnika.

 

I nemoj da porota i sudac steknu dojam da si arogantan i nepristojan.

I govori samo istinu.

 

A i napisao sam ti, svi griješimo, netko iz očaja i bezparice, netko iz budalaštine i neiskustva, mladosti..................

 

Nemoj misliti da te osuđujem - vidjet ćemo kako si prošao.

 

Budi korektan i napiši u ovoj temi kako si prošao.

 

Postoje i gore-lošije situacije koje se mogu čovjeku dogoditi.

 

Pozdrav.

 

danas je bila sjednica optužnog vijeća. odvjetnik me trazio nekih 500kn da pregleda spis, pa će vidjeti kaj može dogovoriti sa drzavnim odvjetništvom. sudac je rekao da ima puno pozitivnih stvari, pa da vidim kaj mogu dogovoriti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija