Jump to content

neprijavljeni podstanari


tammykisa

Preporučene objave

Molim hitan odgovor! Na ime izašla sam iz kuće koju mi je iznajmila opunomoćenica vlasnice iz amerike. Problem je nastao onog trenutka kada je obećala da će nas prijaviti na adresu isključivo na moj zahtjev zbog povrata poreza. Iz mjeseca u mjesec se izvlačila da je kuća prodata i da nema svrhe sada nas prijavit i podpisati ugovor. Ja sam prestala plaćati režije i najamninu do visine povrata poreza i olakšica,te izselila. Sada mi prijeti da će utjerati dug ako treba i fizičkim putem. Znam da možda nisam postupila najpametnije,ali nemogu više dozvoliti da me cijede! Koje su moguće posljedice i koja su moja prava? Molim hitan odgovor!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim hitan odgovor! Na ime izašla sam iz kuće koju mi je iznajmila opunomoćenica vlasnice iz amerike. Problem je nastao onog trenutka kada je obećala da će nas prijaviti na adresu isključivo na moj zahtjev zbog povrata poreza. Iz mjeseca u mjesec se izvlačila da je kuća prodata i da nema svrhe sada nas prijavit i podpisati ugovor. Ja sam prestala plaćati režije i najamninu do visine povrata poreza i olakšica,te izselila. Sada mi prijeti da će utjerati dug ako treba i fizičkim putem. Znam da možda nisam postupila najpametnije,ali nemogu više dozvoliti da me cijede! Koje su moguće posljedice i koja su moja prava? Molim hitan odgovor!

 

Sljedeci put kada vam se obrati recite joj da idete odma na policiju jer vas maltretira i jer vam prijeti. Niste imali ugovor jer ga ona nije dala i nema nikakvih dokaza protiv vas.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija