Jump to content

oduzimanje prednosti ,a zid i ziva ograda krivi


micopuma

Preporučene objave

postovani

zena mi je imala saob.nesrecu na dijelu ceste tj.raskrsu sa vidljivosti od 0% jer je vlasnik digao zid na 120 i posadio zivicu-cemprese ,a policija je po slovo zakona odmah propisala kaznu zeni da je ona kriva ,iako je trebala polako ulaziti u raskrsce da vidi ako ide vozilo i bas tad je naletio slovenac i to dosta velikom brzinom -tragovi kocenja 5-6 metri i dosta po lijevoj strani je vozio ,kaznu treba platiti 1100,00 kn na licu mjesta ispisana do kslovenac nije dobio nista

sto da radimo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav, ove podatke o tragovima kočenja morate uzeti u obzir sa svim ostalim materijalnim tragovima, kao što su rasipi krhotina, ali i sa oštećenjima na vozilima. Vožnja više lijevo, može značiti da je stvarno vozio više lijevo, ili da je izbjegavao nesreću. Odgovore na sva ova pitanja uključujući i vidljivost u trenutku nesreće, može Vam dati sudski vještak prometne struke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

¸puno hvala na odgovorima

da pitanje je dali sad tuziti opcinu i vlasnika te parcele koji je podigao previsoki zid i posadio cemprese?

naime zena ne spori da je isla sa sporedne ceste na takoz.glavnu ali nije mogla vidjeti nista dok nije bila sa prednjim krajem u cesti i to je isla potpuno polako (skoro puzevim korakom),a i vidi se kako je auto slovenac pomaknuo skoro metar ga odvuko sa svojim autom, gospoda policajci tj.policajac kad sam skrenuo pozornost na tragove -reko mi je da on zna radit svoj posao i oznacio samo kod auti tragove nista prije

kolko bi nas kostala tuzba da tuzimo opcinu i vlasnika sto nisu osigurali vidno polje na raskrscu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija