Jump to content

diners, naplata,reklamacija


boliglava

Preporučene objave

Korisnik sam diners kartice, koju sam uglavnom koristio za obročnu otplatu.Doduše plaćao sam i jednokratne kupovino no ne tako često, a i u par navrata podigao sam gotovinu.Sve je bilo dobro do 9.mj.ove godine, kada sam dobio na kućnu adresu račun za plačanje.Tada je na računu bilo nekih stavaka podizanja gotovine u dva - tri navrata sa bankomata, a koju ja nisam podizao.U istom danu sa bankomata u hotelu Sheraton (dva puta u istom danu) isto tako podizanje gotovine sa nekog drugog bankomata isto dva-tri puta u istom danu.I konačna suma za plačanje nije bila ispravna.Naime kada se zbroje sve stavke zbroj je manji od prikazane svote koju sam trebao platiti.I tu počinju moje muke.Odmah sam nazvao službu za reklamacije i odnesao pismeni prigovor u poslovnicu dinersa u Prašku.Prošlo je preko mjesec dana kada sam dobio ponovno izvod (račun za plačanje9 na kojemu je ponovno bilo podizanje gotovine sa bankomata u hotelu Sheraton i to ponovo nekoliko puta u istome danu i tako par puta.Ja karticu od primitka prvog izvoda koji mi je bio nejasan nisam koristio.Tada ponovo zovem službu reklamacija i ponovo nosim pismeni prigovor.Tada počinje razmjena mailova sa dinersom, pa nekoliko telefonskih razgovora, gdje mi kažu jednom prilikom da podizanje gotovine priavim na MUP.To sam i učinio i danas me ponovo zovu i kažu da sav trošak moram podmiriti i da mi uskraćuju karticu.Ja ne bježim od toga da plaćam rate koje su mi ostale i dio moje stvarne potrošnje, ali što sa ostalim?Jer nisam u mogućnosti to platiti.Postoji li netko tko je iznad dinersa i tko može provjeriti moje navode i njihovo poslovanje, obzirom da i prvi račun koji sam reklamirao nije bio matematički točan.Molim nekoga da mi da savjet što da učinim.Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija