Jump to content

Ugovor o djelu - DJ


marin0902

Preporučene objave

Za ugovor o djelu moraš razgovarati sa svojim poslodavcem, a on je vjerojatno svjestan da je "pravna osoba"..

 

Međutim, skrenuo bih ti pozornost (upozori i svog poslodavca) na eventualvu povredu autorskog djela (ako imaš namjeru raditi nekakve remixe i sl. od drugih autora), - povredu autorskih prava, kao i na software koji koristiš (Windowse, programe za obradu glazbe...), jer bi mogao platiti "masnu" kaznu i, ti i on, za bilo koju pjesmu, preradu, izobličenje ili korištenje autorskog djela (bez autorske dozvole - pogotovo ako je i software ilegalan) ili nešto slično (brljanje po torentima, eventualno ilegalnim programima i sl.)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za ugovor o djelu moraš razgovarati sa svojim poslodavcem..

 

Međutim, skrenuo bih ti pozornost (upozori i svog poslodavca) na povredu autorskog djela (ako imaš namjeru raditi nekakve remixe i sl. od drugih autora), - povredu autorskih prava, kao i na software koji koristiš (Windowse, programe za obradu glazbe...), jer bi mogao platiti "masnu" kaznu za bilo koju pjesmu, preradu, izobličenje ili korištenje autorskog djela (bez autorske dozvole - pogotovo ako je i software ilegalan) ili nešto slično (brljanje po torentima, eventualno ilegalnim programima i sl.)

 

Hvala na odgovoru . Uglavnom , sto se tice glazbe , softwarea i ilegalnih programa sve je legalno . Imam i licencu u ZAMPU za glazbu koja se nalazi na racunalu. Do sad sam radio preko studentskog ugovora jer sam imao prava medjutim vise nemam.

 

Znaci moguce je raditi na ugovor o djelu ?

 

Ažurirano

 

Za ugovor o djelu moraš razgovarati sa svojim poslodavcem..

 

Međutim, skrenuo bih ti pozornost (upozori i svog poslodavca) na povredu autorskog djela (ako imaš namjeru raditi nekakve remixe i sl. od drugih autora), - povredu autorskih prava, kao i na software koji koristiš (Windowse, programe za obradu glazbe...), jer bi mogao platiti "masnu" kaznu za bilo koju pjesmu, preradu, izobličenje ili korištenje autorskog djela (bez autorske dozvole - pogotovo ako je i software ilegalan) ili nešto slično (brljanje po torentima, eventualno ilegalnim programima i sl.)

 

Hvala na odgovoru . Uglavnom , sto se tice glazbe , softwarea i ilegalnih programa sve je legalno . Imam i licencu u ZAMPU za glazbu koja se nalazi na racunalu. Do sad sam radio preko studentskog ugovora jer sam imao prava medjutim vise nemam.

 

Znaci moguce je raditi na ugovor o djelu ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija