Jump to content

Studentski kutak...


anonimno

Preporučene objave

Želio bih apelirati na moderatore da dozvole objave anonimno u rubrici Studentski kutak. Zatvaranjem pristupa i anonimnim korisnicima mislim da se izgubila čar i otvorenost, razmijena mišljenja i viđenja studentskih problema. Nažalost, za neke stvari koje su dotaknute na tom forumu, moramo biti anonimni. Slažem se da je znalo biti i neprimjerenih komentara, vrijeđanja, ali i to je mali dio svekolikih polemika. Zbog par nekulturnih pojedinaca, mislim da se niste trebali odlučiti na tako drastičan zahvat. Sloboda govora kao temeljna ljudska sloboda barem na pravnom forumu bi trebala biti na prvom mjestu. Uvjeren sam kako će doći do kvalitetnog razmišljanja i i da ćete uvidjeti veliki nedostatak zatvaranjem pristupa anonimnim korisnicima. Također mogu reći da je velika nezaiteresiranost za taj dio foruma nakon vaših mjera. Nadam se da taj važni segment neće izumrijeti...

Vaš vjerni korisnik...

:thankyou: :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za neke stvari koje su dotaknute na tom forumu, moramo biti anonimni.

 

obziroma na to kako je izvedena, za zakljuciti je da registracija na ovom forumu sluzi iskljucivo kako bi se postovi povezali sa odredjenim (i dalje ako tako zeli - anonimnim) autorom i kako bi se moderatoru pored mogucnosti djelovanja prema pojedinom postu otvorila i mogucnost djelovanja prema pojedinom autoru.

 

po svemu sudeci ovo potonje je i uzrok nedavne obavezne registracije u studentskom cosku.

 

pri registraciji na ovom forumu ne moras ostaviti niti jedan jedini osobni podatak i kao takav i nakon registracije ostajes anoniman u doslovno istoj mjeri kao i neregistrirani korisnik pa mi se cini da su ti i molba i razlozi kojima ju obrazlazes potpuno promaseni...

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

drzim da molba i razlozi gore navedeni nisu ni promaseni ni bezrazlozni, vec sam i sama razmisljala o tome.

citat: registracija na ovom forumu sluzi iskljucivo kako bi se postovi povezali sa odredjenim (i dalje ako tako zeli - anonimnim) autorom i kako bi se moderatoru pored mogucnosti djelovanja prema pojedinom postu otvorila i mogucnost djelovanja prema pojedinom autoru.

i ajde sad please objektivno..da uradite to isto na svakom forumu, posjecenost kompletnom legalisu bi drasticno opala.

ali po kome cemo udariti nego po STUDENTIMA

krasno i hvale vrijedno.

a mislila sam da ste tu radi nas.

:horor:

ako vas to kao studenti za SVOJ studentski kutak molimo.. ;-) kakvu si pravdu i u ime koga onda stavljate na izgovor :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a mislila sam da ste tu radi nas.

 

1-ja nemam veze sa forumskom administracijom pa nisam tu ni zbog koga osim zbog sebe, a sto se tice prethodnog posta samo sam iznio moje, korisnicko misljenje.

 

2-jesi li ti uopce procitala sto sam ja napisao? niti rijecju se nisi osvrnula na sadrzaj, samo vrtis neki svoj film i izigravas "zrtvu" (!!). jel ti stvarno problem otici na reg. upitnik i nazvati se "turboanonimka"/"paranoicna"/stogod i nakon toga jednako anonimno sarati po svim dijelovima foruma? sto je tako strasno u tome, uopce te ne razumijem?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

za neke stvari koje su dotaknute na tom forumu, moramo biti anonimni.

 

obziroma na to kako je izvedena, za zakljuciti je da registracija na ovom forumu sluzi iskljucivo kako bi se postovi povezali sa odredjenim (i dalje ako tako zeli - anonimnim) autorom i kako bi se moderatoru pored mogucnosti djelovanja prema pojedinom postu otvorila i mogucnost djelovanja prema pojedinom autoru.

 

po svemu sudeci ovo potonje je i uzrok nedavne obavezne registracije u studentskom cosku.

 

pri registraciji na ovom forumu ne moras ostaviti niti jedan jedini osobni podatak i kao takav i nakon registracije ostajes anoniman u doslovno istoj mjeri kao i neregistrirani korisnik pa mi se cini da su ti i molba i razlozi kojima ju obrazlazes potpuno promaseni...

UOSTALOM...KAD JE SVE TO TAKO...ZASTO STE I SAMI PISALI KAO ANONIMNA OSOBA ? :clap:
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

HA!

pa tim vise..ovo je bilo upuceno forumskoj administraciji a ne nekom tko je tu ni za koga osim za bebe, pa koji prema izlozenom niti razumije nikog osim sebe a voli se mijesati u stvari i smetati u tome da i drugi ostvare ciljeve koje trebaju avaj "samo zbog sebe" kako samozivo sebicno i zlobno! :mir:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ZASTO STE I SAMI PISALI KAO ANONIMNA OSOBA ?

 

zato sto za dijelove foruma u kojima objavljujem registracija nije obavezna pa mi se ne da ukucavati passworde.

 

eto, toliko jednostavno, a ne zato sto me ugnjetavaju, sto sam paranoican, a pogotovo ne zato sto mi krse ustavna prava (!!)

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

 

zato sto za dijelove foruma u kojima objavljujem registracija nije obavezna pa mi se ne da ukucavati passworde.

A MOLIM LIJEPO DRUGIMA BISTE USKRATILI TU ISTU PRIVILEGIJU ILI STE VI MOZDA NETKO BOGOMDAN!? A MI STUDENTI NISMO!?

RE.

eto, toliko jednostavno, a ne zato sto me ugnjetavaju, sto sam paranoican, a pogotovo ne zato sto mi krse ustavna prava (!!)DRZIM, KAD BISTE SE TAKO OSJECALI DA BISTE SE BORILI ZA SVOJA PRAVA ISTOM STRASCU KOJOM SAD SPOTAVATE DRUGE DA SE ZA SVOJA PRAVA BORE.

 

:couple:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovo je bilo upuceno forumskoj administraciji

 

onda si pogrijesio adresu, forumskoj administraciji se obracas na mejl ili pm, na forumu trazis bilo cije misljenje.

 

meni konkretno odgovara da studentsko cose bude sto manje aktivno jer mi zagusuje naslovnicu i cini forum nepreglednim, a u 90% tamosnje aktivnosti je rijec o nepatvorenom smecu: licani, bosanci, bobby kojega nisu otjerali nego je sam otisao itd, itd...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. to nije studentski cosak nego kutak

2. ne govorimo o psima nego ljudima

3. a to sta vama odgovara ili ne narocito ton i primitivnost kojom pisete potvrdilo je moj zakljucak da ste jako samoziva negativna i sebicna osoba.

s naglaskom na netolerantnost i antikozmopolitizam.

na ja, nek ste vi zivi...i nek je vama dobro..a svi ostali neka ne postoje da vam se ni slucajno ne zaglusi naslovnica! :baba:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

antikozmopolitizam

 

smijesan si.

 

da ne spominjem uopce kako se ni rijecju nisi osvrnuo nanavode iz mog prvog posta, ali te to ne sprijecava da napises 5 vlastitih bezveznih koji sluze tko zna cemu i u kojima govoris svasta, samo ne nista u vezi registracije.

 

ja bih vam i skroz ukinuo studentsko cose da se mene pita

:-)

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prvo: "smijesan si."

-da ste malo bolje citali, ja cijelo vrijeme pisem kao zensko.

na taj nacin sam shvatila koliko ste povrsni.

 

drugo "ja bih vam i skroz ukinuo studentsko cose da se mene pita "

-hvala Bogu da se ne pitate.

ljudi su odavno shvatili da se ima pitati za misljenje onaj koji ZNA da misli i koji je kompetentan da misljene da, zato vas niko nije nista ni pitao.

 

na navode se ne osvrcem jer ja nisam zapocela ovu temu, ali je podupirem.

 

 

:thumbs:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nemam komantara.

ne zato sto nemam sta za reci..o imam, i imala bi mnogo toga za prokometnarisati.

ali vidim da nema smisla.

ceka me moja lijepa studentska knjiga

a kasanije i moj lijepi studentski kutak

koji se nece ukinuti iako avaj postoje neki samozivi ljudi kojima taj kutak (a ne coosak) zatrpava i smeta preglednost na forumu.

prije svega, zato sto su tu samo radi sebe. :klanjam:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Želio bih apelirati na moderatore da dozvole objave anonimno u rubrici Studentski kutak.

 

apel je procitan..

 

i vas upucujem na citanje - obavijest korisnicima - studentskog kutka..

 

ne vidim doista razlog tolikom otporu registraciji, tim vise sto se svatko registrira pod izmisljenim (a netko mozda i ne) nickom, a sto je takodjer svojevrsna anonimnost..tako je ovdje tako je na bilo kojem forumu..

 

medjutim, ono sto je uocljivo, to je da najobicniji apel preraste u "prepucavanje" i kako je sve postalo

:offtopic: - zakljucavam...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija