Jump to content

ostvarivanje susreta s punoljetnim djetetom


anonimka

Preporučene objave

Trebala bih pomoć,

 

u doba razvoda dijete mi je bilo maloljetno, odlučila je živjeti s ocem, sud je odredio zajedničku skrb, a susrete u dogovoru mene i nje. U početku (do razvoda na sudu) smo se viđale, nakon razvoda smo se samo čule telefonom, viđati se više nije htjela samnom, a otkako je punoljetna ne vidim ju nikako. Alimentaciju sve to vrijeme uredno plaćam (do punoljetnosti ocu, a od punoljetnosti njoj). Imam li načina da sudskim putem ostvarim susrete sa svojom kćeri?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

stvar je u tome da nisam baš tako sigurna da se ona ne želi vidjeti samnom, naime svako ljeto koje provodi nekoliko tjedana bez oca ona mi se normalno javlja na telefon i razgovara samnom, onda se vrati kući i stvari idu po starom, ni pisma ni razglednice

čisto kao dodatnu informaciju - bivši muž je i meni i njima (imam dvoje djece) tumačio nakon razvoda da sam ja za njih "mrtva" i da oni više nemaju mamu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nitko ne može natjerati punoljetne osobe (jer ona to je) da provode svoje vrijeme s nekim. Ali niti zabraniti!

To ste svoje pravo, kao roditelj, mogli prakticirati dok su Vam djeca bila maloljetna, što Vi, iz samo Vama poznatih razloga, niste učinili. Sada je kasno, sve ovisi o njenoj dobroj volji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija