Jump to content

Punoljetno dijete maltretira obitelj


Belics

Preporučene objave

Imam punoljetnog sina koji živi s nama i praktički nas terorizira. Imam još dvoje djece koja su OK. Za vrijeme njegovog odrastanja nema metode u odgoju koju nismo primijenili, od onih da je on naše zlato do onih jačih. Psiholozi, psihijatri, udruge, socijalna skrb. Ništa nije dalo rezultata. Sada je punoljetan, jedva prolazi srednju školu, ne brine se o svom zdravlju (dijabrtičar), ne poštuje nikoga, uzima stvari od drugih bez pitanja, prodao je svo obiteljsko zlato, itd, itd, ...

 

Da li netko ima savjet kako to dijete dovesti u red ili kako se pravno zaštiti od njegovog maltretiranja? Meni pada na pamet da ja, žena i ostala djeca odemo negdje nas stan pa se ti misli, ali neće on podmiriti režije. Pa se razmišljam da njemu unajmim nekakvu garsonjeru, ali pitanje da li će htjeti, ja bih plačao prvi mjesec, a onda mili moj ...

 

Što je najbolje učiniti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

revolt, bolestan je i svi su mu krivi.

nema pomoći ako on neće da shvati u kakvoj je situaciji (učit i učiti da bi si olakšao daljnji život .

ljudi godinama žive sa tom bolešču . bolja zarada bolji život.

zakonski dok se školuje morate skrbiti o njemu .

 

za interveniciju centra je star (punoljetan je ).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija