Jump to content

Zabrana upravljanja vozilom "B" kategorije - hitna pomoć


zgboyz

Preporučene objave

Znači ovakav problem imam, prošlo ljeto u 7mj me je zaustavila policija pod utjecajem THCa, na pitanje da li sam napušen sam odmah odgovorio da jesam i ponudio im da me testiraju, naravno bio sam pozitivan i oduzeli su mi vozačku na 12h, u prvom mjesecu ove godine sam imao sud zbog toga i presudio mi je sudac 3mj zabrane upravljanja B kategorije, početkom drugog mjeseca sam dobio od suda rješenje na papiru na kojem piše što kad i gdje se dogodilo i da je izrečena zabrana upravljanja na tri mjeseca, ali sad što mene zanima nigdje ne piše od kad počinje ta zabrana, i do kad traje, prošlo je već skoro dva mjeseca od kad sam dobio to rješenje, i normalno dalje vozim i zaustavljala me policija rutinski pogledala vozačku i prometnu i pustila me dalje, al mi je strah njih pitat da li je zabrana počela ili još moram čekat nekakvo pismo na kojem će mi točno odredit kad počinje zabrana, inače moj prijatelj je napirio 0,58 i dobio je presudu bez suda od 1800kn i pola godine bez vozačke al njemu točno piše da zabrana upravljanja počinje od isporuke tog pisma, a na mojem ništa takvo, da li će mi to tek doći, ili vrijedi ono rješenje od suda, koje sam dobio prije mjesec i pol pa od tog datuma počinje zabrana??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija