Jump to content

prijevoz


p.lav

Preporučene objave

Zanima me da li HRVI moraju placat gradski prijevoz.konkretno za Rijeku..znam da je to davno prije bilo besplatno.zanima me kako je to zakonski regulirano.hvala svima koji mi mogu nesto reci,napisatio o ovoj problematici

---------------------------------------------------------------------------------------

Mislim da je plaćanje gradskog prijevoza u nadležnosti lokalne samouprave ako je javni prijevoz u vlasništvu grada ili općine, kao ZET u ZGB.Mislim da neću pogriješiti ako kažem da je u većini gradova donesena odluka da i HRVI moraju plaćati prijevoz, tako je barem u ZGB. Bandić ukinuo besplatan prijevoz.Još samo ostaje HŽ gdje je popust mislim na godišnju kartu na svim relacijama HŽ-a 30%.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zanima me da li HRVI moraju placat gradski prijevoz.konkretno za Rijeku..znam da je to davno prije bilo besplatno.zanima me kako je to zakonski regulirano.hvala svima koji mi mogu nesto reci,napisatio o ovoj problematici

 

Otiđi do nadležne područne službe istog javnog prijevoznika pa se raspitaj tamo. To ti je najsigurnije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija