Jump to content

Prigovor za prijedlog za ovrhu na temelj vjerodostojne isprave


kbszeljko

Preporučene objave

Na temelju analitičke financijske kartive dobio sam prijedlog za ovrhu u iznosu od 19.355,33 kn , a u prilogu imam samo neku potvrdu za greške u obradi - got/bezgot. transakcijeod 21.06.2010 , a pod nekim brojem 090610 greška u obradi , za neku agenciju koja je mrtva već više od 15 godina i koja skoro pa nikada nije ni radila , niti imala ikakav promet po žiroračunu , osim kojejakvih plačanja za lokalne uprave i obrtničku komoru.

Može li mi iko pomoći savjetom što da sada napravim ima li tu kakve zastare ili nekog drugog razloga za prigovor - da li da pišem kakav prigovor i kako bi on trebao izgledati forma , našto če mi ta ovrha iči , budući mi je račun od plače blokiran , tj. imam onaj zaštičeni -095-pa nadalje , a kuća mi je i tako več pod ovrhom i hipotekom i bila već dva puta na prodaji , samo što se na svu moju sreću niko nije javio da ju kupi , budući sam ja suvlasnik samo u polovici dijela .

Molio bi pomoć što hitnije , budući sam taj prijedlog dobio jučer --- 08.06.2013 god.

Do smrti zahvalan svima ko god ima volje da mi pomogne .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija