Jump to content

Ostavina


maria35

Preporučene objave

Poštovani,da li je moguće ikako da moja mama dobije dio nasljedstva od pokojne šogorice koja nije bila udavana.Moj otac je umro prije svoje sestre i moja mama se brinula o njoj.Ona je živjela u svojoj kući blizu moje mame i brata.Tetka je voljela popiti pa je znala vrijeđati,ali moja mama je svejedno išla k njoj i kuhala joj.Tetka je imala inozemnu mirovinu i oročenu ušteđevinu.Mama nije htjela da tetka prepiše bilo što na nju,jer tetka ima još dvije sestre i nećake od umrlih braće i sestara.Sad kad je tetka umrla,nas nasljednika ima 23.Odnosno dvije sestre,a osam ih je umrlo i njihovi potomci su nasljednici.Mama nema pravo jer je moj tata umro prije sestre.Moja mama nema mirovinu,uzdržava je sin.Pa me zanima da li bi mama mogla ostvariti nekakvo pravo ili putem suda uz svjedoke koji bi svjedočili da je moja mama brinula o njoj,a njene sestre nisu s njom ni razgovarale 20 g i pojavile su se tek pred tetkinu smrt kad su shvatile da tetka nije ništa nikome prepisala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija