Jump to content

Radno vrijeme ugostiteljskih objekata


lu22

Preporučene objave

molim hitno za pomoć,

naime zanima me odgovor na slijedeće pitanje. važečim zakonom o ugostiteljstvu propisano je maximalno radno vrijeme za pojedine grupe-vrste ugostiteljskih objekata. općinskom "odlukom o ugostiteljskim objektima" u mojoj općini također je propisano radno vrijeme lokala. e sad mene interesira zakonom o ugostiteljstvu predviđeno je maximalno radno vrijeme za "caffe barove" od 06:00 - 24:00, i ostavlja mogućnost da se isto produži općinskom odlukom za najviše 2 sata-znači do 02:00. međutim općina u svojoj "odluci o ugostiteljstvu" uopće ne spominje da se za "caffe barove" može zatražiti produženo radno vrijeme za 2 sata. interesira me dali tada "caffe barovi" tada uopće mogu dobiti "produženo radno vrijeme"?? drugim riječima, znači država ostavlja mogućnost produženja radnog vremena, a općina ga uopće ne predviđa u svojoj "odluci o radu ugostiteljskih objekata". nadam se da sam bio jasan.

unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija