Jump to content

Općinski sud u Zadru


anonimno

Preporučene objave

Priča je duga, ali trebao bi je pročitati cijeli svijet, tako da se vidi šta se radi u toj našoj državi.

Počela je prije nekoliko godina kad je umrla moja majka. Majka nije imala napravljene oporuke niti ikakvog ugovora o darovanju nikome od djece. Ostao je otac, ja, brat i tri sestre. Otac je sa bratom sklopijo ugovor o doživotnom uzdržavanju. U tome ugovoru je obuhvaćena cijelotna imovina. Ja i sestre za ta ugovor nismo znali. Onda je i otac umro. Sva djeca smo bili pozvani na ročište za pokojnu majku (razdjela imovine po njoj) to još i sada traje. Zbog nesuglasica će nas uputiti na sud, da se riješi što će ko dobiti. U međuvremenu je moj brat predložio svoj ugovor o doživotnom uzdržavanju na sud i prepisao svu imovinu na sebe. Sada je cijela imovina prepisana na njegovo ime. Otac je u ugovoru dodijelio i majčinu zemlju, odnosno što su skupa stekli u braku. Nije mi jasno kako su mogli na Općinskom sudu u Zadru zažmiriti na oba oka i prepisati sve to na njega i ako se za to vodi postupak. Imaju li uopće kakvu kontrolu?! To je sramota! Što bi ja sad trebao raditi, da se poništi nepravedan upis u zemljištnu knjigu? Može li se to riješiti bez parnice?

Može li mi netko predložiti, kako bi to javno objavijo, da se vidi što se kod nas događa (nekog novinara)?

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija