Jump to content

Analiza neodogovarajućeg radnog učinka


zbunjena123

Preporučene objave

Molim Vas da mi odgovorite kolika je razina ozbiljnosti, da ne kažem opasnosti-namjere mog poslodavca, kad mi je uručio nenajavljenu analizu neodgovarajućeg radnog učinka sa katastrofalnom ocjenom 2, što otprilike znači da u periodu od 1-7 mj. ove godine nisam ništa dobroga napravila na svom radnom mjestu koji radim 3 god. i imam ugovor na neodređeno, a ukupno sam kod istog poslodavca već 8 godina. Obrazloženja su totalno bez osnove i na temelju informacija osobe koja je "zadužena" da otjera ljude jer sam ja već 5-ta u tom odjelu sa istim scenarijem, a poslodavac je veliki i nema sindikat, više baš ne stoji kako treba i imam osjećaj da kreće nasilno otpuštanje nas laika..., kakva su dosadašnja iskustva-ishodi sa sl. događajima žalbe-prigovora na takav dokument?!

 

Puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemojmo generalizirati. U roku od 15 dana od dana zaprimanja te odluke ili čega već potrebno je pismeno, argumentirano iznijeti sve činjenice na temelju kojih bi poslodavac bio u poziciji izmijeniti tu ocjenu. Rokovi, pa i forma u ovom slučaju jako su bitni, pa ukoliko smatrate da to ne možete sama angažirajte stručnu i ovlaštenu pravnu pomoć.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne znam što bi trebali odgovoriti na ovaj upit.

 

Velika većina poslodavaca radi analizu radnog učinka što je sasvim logično i realno. Netko to radi na mjesečnoj osnovi, netko godišnjoj a netko prema potrebi.

 

Radite za nekog, dobijate plaću te je logično da se ocjenjuje na koji način odrađujete zadane zadatke.

 

Bilo što što dobijete pismeno jednako tako i odgovorite ako smatrate da imate osnove te da su navedene neistine.

 

Kakva će biti daljnja situacija nećemo gatati-pa javite kako se situacija bude odvijala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija