Jump to content

dražba kuće,,


embrij111

Preporučene objave

banka mi je otkazala kredit ,,bez moje suglasnosti,,te sljedi prva dražba za kuću.zvala sam banku ,,oni spominju da je sudski sve obavljeno ,a ja niti sam bila na sudu niti sam što potpisala.bojim se da izgubim to što sam cijeli život gradila,,nizom nesretnih okolnosti,,nije kredit redovno otplaćivan,,ali nije ni na gruntovnici očišćena moja čestica,,papirno je ali ne i u gruntovnom izvatku.da li mogu na bilo koji način to spriječiti,igrom slučaja sam saznala da su se na banci ,,gda .koja mi je odobrila kerd.prije 10 g.zeznuli,,sami sebe ,a sad traze drugacija pravila ,a u ugovoru stoji kako stoji....

uređeno: od embrij111
pravopisne greske
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

banka mi je otkazala kredit ,,bez moje suglasnosti,,te sljedi prva dražba za kuću.zvala sam banku ,,oni spominju da je sudski sve obavljeno ,a ja niti sam bila na sudu niti sam što potpisala.bojim se da izgubim to što sam cijeli život gradila,,nizom nesretnih okolnosti,,nije kredit redovno otplaćivan,,ali nije ni na gruntovnici očišćena moja čestica,,papirno je ali ne i u gruntovnom izvatku.da li mogu na bilo koji način to spriječiti,igrom slučaja sam saznala da su se na banci ,,gda .koja mi je odobrila kerd.prije 10 g.zeznuli,,sami sebe ,a sad traze drugacija pravila ,a u ugovoru stoji kako stoji....

 

Ne znam pravno rješenje ali ako se radi o ovrsi koju radi banka, javite se udruzi Živi zid. Banke znaju odustat ako se oni upletu u priču.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija