Jump to content

Parnični postupak Zagreb Holdinga, a nakon oslobađajuće presude


jagodada

Preporučene objave

Pozdrav svima!

 

Već neko vrijeme se dopisujem sa Općinskim sudom u Zagrebu, šaljem im prigovore i pokušavam nekako istjerati pravdu, ali očito ne ide..

 

Naime, prije 3 godine Zagreb parking mi je digao auto, nakon toga sam uložila prigovor te na sudu dobila OSLOBAĐAJUĆU presudu.

 

Negdje u ljeto ove godine sam dobila poziv na ročište od strane Zagreb parkinga gdje potražuju trošak premještanja vozila.

Opet sam se žalila, oni su nakon toga poslali hrpu nekakve dokumentacije sa nacrtima ulice, parkirnih mjesta, bla bla...

I sad me opet zovu na ročište...

 

A ja cijelo to vrijeme gledam u oslobađajuću presudu i pitam se tko je ovdje lud???

 

I sad šta, spičit će mi kaznu s kamatama koja će se popest na tisuće kuna? A zbog čega..jer me sud oslobodio krivnje!!

Da me nije oslobodio, vjerovatno bi to i platila dok je kazna bila 500 kuna.

 

Imate li kakav savjet? Što da napravim?

 

Apsolutno mi je nebulozno plaćati za nešto za što sam kakti oslobođena krivnje..

 

Hvala svima unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imaš presudu suda da nisi kriva za prekršaj.

nisu ti smjeli dirati auto.

na sudu osporavaj dug,vjerodostojnu ispravu i platni nalog.

nisi naručila uslugu i nisi je dužna platiti. pozovi se na odrebe Zakona o zaštiti potrošača, Zakon o obveznim odnosia (prouči ih)

ko je naručio odvoženje tvog azuta neka i plati tj.neka se koncesionar obrati naručiocu usluge

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija