Jump to content

Nepropisno parkiranje


Mirror

Preporučene objave

Poštovanje,

 

Parkirao sam se na nedozvoljenom mjestu. Došao sam do policajca u trenutku pisanja kazne i pitao ga mogu li platiti polovicu iznosa na što mi je jedan od njih odgovorio da nisam zatečen na mjestu prekršaja, iako sam stajao pored njega dok je pisao kaznu. Drugi je izjavio da im neradi nekakav sustav za mandatno plaćanje i da mogu otići do policijske postaje u roku 3 dana i platiti polovicu iznosa.

 

Može li mi netko dati mišljenje o ovome, što da učinim. I gdje platiti kaznu uopće. Nisam dobio nikakvu uplatnicu.

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tek poslije 1.1 možeš dobit popust od 50% ako platiš u roku 3 dana.

Imaju mandatne kazne kod sebe za gotovinsko plaćanje a aparat za kartice možda i ne radi.Počeo je pisat pa bi imao previše posla da izvrši storno jer sve ima brojeve.

 

Jesi dobio obavijest o počinjenom prekršaju?

Samo uz prekršajni nalog idu 2 uplatnice (kazna + troškovi)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ili ćeš im javit ime vozača kako je navedeno u obavijesti pa će ti doma poslat prekršajni nalog za plaćanje kazne s uplatnicama ili se možeš prošetat do postaje i odmah riješit stvar (preuzet PN i platit kaznu) ili ćeš se žalit na PN kad ga dobiješ na bilo koji opisani način.

 

On će reći da si nešto krivo čuo.

 

Ako plaćaš trebaš platit samo 2/3 kazne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija