Jump to content

rad u srv


crnakava

Preporučene objave

pomozite! Od 1.1.2012. na dopustu sam za njegu djeteta sa smetnjama u razvoju i taj mi status završava 15.2.2014. kada bih trebala priječi na korištenje prava rada u skraćenom radnom vremenu radi brige o djetetu (rješenje donosi HZZO). U međuvremenu poslodavac me pozvao kako bi mi saopćio da će me uputiti na radno mjesto u novoj dislociranoj ( 50 km udaljenoj ) poslovnici te da mi neće za to isplatiti putne troškove. Također mi nudi radno mjesto koje po strukturi radnog vremena ne odgovara mojoj stručnoj spremi niti radnom mjestu kojeg sam obavljala do odlaska na porodiljni dopust. Sve obavijesti poslodavca su u usmenom obliku s dozom prijetnje. Što mi je, na koji način i u kojem vremenu činiti kako bih zaštitila svoja prava? Također, zanima me imam li pravo na godišnji odmor za 2012. i 2013. god. Ugovor o radu imam sklopljen na neodređeno i kod poslodavca sam deset godina.

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija