Jump to content

Zajednički dijelovi zgrade: čišćenje stubišta


gushterica

Preporučene objave

Pozdrav,

susjedi i ja ne slažemo oko čišćenja zajedničkog stepeništa.

Susjeda tvrde da sam ja nanjela blato jer imam psa dok ona namjerno bučno otresa svoje cipele na dijelu stubišta do mog stana i očekuje da ja čistim iz nijednog drugog razloga do čiste zlobe. Već 2 godine samo ja čistim hodnik, sad sam odlučila prestati jer ne želim da me se iskorištava. Hodnik je otkad ne čistim jako blatan.

Susjeda je na to postavila na hodniku koji se nastavlja na stepenište gotovo ispred mojih ulaznih vrata svoj otirač, zbog blata i prašine.

Tvrdi da to zakonski može jer se radi o zajedničkom dijelu zgrade. Prijeti mi policijom ako maknem otirač. Kaže da ću imati problema s policijom jer u stanu nije prijavljeno moje prebivalište, stan koristim za vrijeme studija, a stan je u vlastištvu moga oca koji ima isto prezime kao i ja.

Živim u maloj zgradi, tako da susjeda s otiračem i susjeda koja je nezakonito u našoj spremnici čine većinu. Ne plaćamo pričuvu, nemamo kućni savjet.

Što mi je činiti? Kako da se zaštitim?

Puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za prebivalište/boravište odgovor ste dobili u zasebnoj temi koju ste otvorili (sredite si to, nije problem), a glede ovog drugog - ignorirajte susjedu. Takve ljude najviše smeta totalna ravnodušnost.

 

A ovo s policijom? Nek ih samo pozove, vidjet ćete što će joj plavi dečki reći kada vide zašto ih je pozvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija